Hotel Dybrash
Хотел Дъбраш
България,Доспат
цени от 20лв. до 70лв.
Belmont
Белмонт
България,Банско
цени от 60лв. до 70лв.
Търсене
Сайтът Ви предлага избор на хотел, вила, селска къща, или квартира измежду множеството обекти за настаняване в България.

Вила Артеа

Град: Крапец
Адрес:
Телефон: 057 49 321; 0887 491 857
Факс: 057 49 321
Общо легла: 27
  • единични стаи:
  • двойни стаи: 8
  • стаи с 3 и повече легла:
  • студия:
  • апартаменти: 1

Условия в комплекса

телевизор
интернет
климатик
ресторант / механа
бар / lounge /пиано
лятна градина
барбекю
джакузи
 
Цена
20лв. - 35лв.
BB - Нощувка + закуска

Допълнителна информация

За вашето удобство, настроение и комфорт, по всяко време на годината вила "Артеа" ви предлага отлични възможности за селски и ловен туризъм в екологично чистия район на село Крапец. Можете да се насладите на своята почивка на тишина и спокойствие само на 20 метра от морския бряг.

Вила "Артеа" разполага с 8 двойни стаи и 1 апартамент, с красива панорама към морето и спокойствието на селото, оборудвани с:

* телевизор
* Интернет връзка
* климатик
* санитарен възел.

Пълният капацитет на стаите (с допълнителни легла) е за 27 човека. Вилата се отоплява с парно отопление през студените месеци.

Към вилата работи и механа - бар в традиционен стил, към която има и лятна градина и барбекю на открито. В механата ще намерите прясна риба, специалитет - рапани, рибена чорба, барбекю и готвени ястия за всеки вкус. Пред нея е разположен и открит басейн - джакузи с плитка част за децата.

Във вила "Артеа" е разпложена и постоянна картинна галерия, която ще затвърди усещането Ви за артистичност и неповторимост. От най-високата точка на селото - панорамната ни тераса ще се насладите на морската шир чак до нос Шабла.

Цените на легло за сезон 2009 са от 20 до 35 лева в зависимост от стаята в която сте настанени и продължителността на престоя.

Цената включва туристическа такса, закуска, интернет, ползване на басейн и шезлонг.

Плащането за резервациите може да се извърши по следната сметка:
сметка номер BG40FINV915010BGN0BD7J
Първа инвестиционна Банка - Клон Добрич банков код FINVBGSF,
титуляр на сметката Павлета Великова Проданова
Отстъпки:

* Деца до 7 год настанени на допълнително легло плащат 25% от цената от 2009 БЕЗПЛАТНО
* Деца от 7 до 12 год настанени на допълнително легло плащат 50% от цената
* Деца от над 12 год настанени на допълнително легло плащат 80% от цената
* При продължителен престой са предвидени отстъпки по договаряне
* При групови посещения са предвидени отстъпки по договаряне

Видян 346 пъти
 




Новини от туризма
Най-посещаваните туристически обекти в света Най-посещаваните туристически обекти в света ...
Крепостта Крепостта "Кракра" в Перник става още по-атрактивна ...
Най-луксозните курорти в света Най-луксозните курорти в света ...
:: Хотели :: Вили :: Хижи :: Квартири :: Къщи :: VIP ::
:: Начало :: Новини :: Въпроси и отговори :: Условия за ползване :: За реклама :: За нас :: Контакти ::
Интернет страници от 123.bg